Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
