Views Variable Field (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Left field
bo: གཡོན་གྱི་གནས་ཁོངས
