Views Variable Field (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Variable
cs: Proměnná

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Operator
cs: Operátor
