Views Variable Field (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Variable
da: Variabel

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Operator
da: Operand
