Views Variable Field (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Variable name
es: Nombre de la variable

en: Is less than
es: Es menor que

en: Is less than or equal to
es: Es menor o igual que

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is greater than or equal to
es: Es mayor o igual que

en: Is greater than
es: Es mayor que

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: Operator
es: Operador

en: Left field
es: Campo izquierdo
