Views Variable Field (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Variable
et: Muutuja

en: Views
et: Vaated

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Operator
et: Tehtemärk
