Views Variable Field (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Variable name
fr: Nom de la variable

en: Is less than
fr: Est inférieur à

en: Is less than or equal to
fr: Est inférieur ou égal à

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Is greater than or equal to
fr: Est supérieur ou égal à

en: Is greater than
fr: Est supérieur à

en: Is not equal to
fr: N'est pas égal à

en: Operator
fr: Opérateur

en: Left field
fr: Champ de gauche
