Views Variable Field (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Variable
hu: Változó

en: Views
hu: Nézetek

en: Variable name
hu: Változónév

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Left field
hu: Bal mező
