Views Variable Field (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Variable
id: Variabel

en: Views
id: View

en: Variable name
id: Nama variabel

en: Is less than
id: Kurang dari

en: Is less than or equal to
id: Kurang dari atau sama dengan

en: Is equal to
id: Sama dengan

en: Is greater than or equal to
id: Lebih besar atau sama dengan

en: Is greater than
id: Lebih besar dari

en: Is not equal to
id: Tidak sama dengan
