Views Variable Field (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Variable
nl: Variabele

en: Views
nl: Overzichten

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Left field
nl: Linker veld
