Views Variable Field (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Variable
pt: Variável

en: Variable name
pt: Nome da variável

en: Is less than
pt: É menor que

en: Is less than or equal to
pt: É menor que ou igual a

en: Is equal to
pt: É igual a

en: Is greater than or equal to
pt: É maior que ou igual a

en: Is greater than
pt: É maior que

en: Is not equal to
pt: É diferente de

en: Operator
pt: Operador
