Views Variable Field (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Is less than
pt: É inferior a

en: Is less than or equal to
pt: É menor ou igual a

en: Is equal to
pt: É igual a

en: Is greater than or equal to
pt: É maior ou igual a

en: Is greater than
pt: É maior que

en: Is not equal to
pt: Não é igual a

en: Operator
pt: Operador
