Views Variable Field (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Variable
ro: Variabilă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu
