Views Variable Field (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Variable
ru: Переменная

en: Views
ru: Представление

en: Variable name
ru: Имя переменной

en: Is less than
ru: Меньше, чем

en: Is less than or equal to
ru: Меньше либо равно

en: Is equal to
ru: Равно

en: Is greater than or equal to
ru: Больше или равно

en: Is greater than
ru: Больше, чем

en: Is not equal to
ru: Не равно

en: Operator
ru: Оператор

en: Left field
ru: Левое поле
