Views Variable Field (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Variable
sv: Variabel

en: Views
sv: Vyer

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: Left field
sv: Vänster fält
