Views Variable Field (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Operator
ca: Operador
