Views Variable Field (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Variable name
de: Variablenname

en: Is less than
de: Ist weniger als

en: Is less than or equal to
de: Ist weniger als oder gleich

en: Is equal to
de: Ist gleich mit

en: Is greater than or equal to
de: Ist größer als oder gleich

en: Is greater than
de: Ist größer als

en: Is not equal to
de: Ist ungleich zu

en: System variable
de: Systemvariable

en: Variable does not exist
de: Variable ist nicht vorhanden
