Views Variable Field (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Views
fi: Näkymät

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Operator
fi: Operaattori
