Views Variable Field (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Variable
ja: 変数

en: Views
ja: ビュー

en: Variable name
ja: 変数名

en: Is less than
ja: より小さい

en: Is less than or equal to
ja: ～以下

en: Is equal to
ja: 等しい

en: Is greater than or equal to
ja: ～以上

en: Is greater than
ja: より大きい

en: Is not equal to
ja: 等しくない

en: Operator
ja: オペレータ

en: Left field
ja: 左のフィールド
