Views Variable Field (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Variable
pl: Zmienna

en: Views
pl: Widoki

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy
