Watchcat (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Date
am: ቀን

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
