Watchcat (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Date
ar: التاريخ

en: Summary
ar: الملخص

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: author
ar: مؤلف

en: Entity
ar: الكيان

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Object ID
ar: معرف الكائن.
