Watchcat (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Date
ast: Data

en: Summary
ast: Resume

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu
