Watchcat (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Summary
bg: Обзор

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител
