Watchcat (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Date
bn: তারিখ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
