Watchcat (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
