Watchcat (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Date
cs: Datum

en: Summary
cs: Souhrn

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: author
cs: autor

en: Target
cs: Cíl

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Object ID
cs: ID objektu
