Watchcat (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Date
cy: Dyddiad

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr
