Watchcat (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Date
da: Dato

en: Summary
da: Resumé

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: author
da: forfatter

en: Object
da: Objekt

en: Target
da: Mål

en: Entity type
da: Entity-type

en: Actor
da: Skuespiller

en: Object ID
da: Objekt ID

en: Relate content to the user who created it.
da: Relatér indhold til brugeren som oprettede det.

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.
