Watchcat (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
