Watchcat (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Summary
el: Περίληψη

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: author
el: συγγραφέας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Target
el: Στόχος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
