Watchcat (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Entity type
eo: Speco de ento
