Watchcat (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Date
eu: Data

en: Summary
eu: Laburpena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Entity type
eu: Entitate mota
