Watchcat (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: author
fi: kirjoittaja

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Target
fi: Kohde

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Relate content to the user who created it.
fi: Linkitä sisältö käyttäjään joka sen kirjoitti.

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.
