Watchcat (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Date
gl: Data

en: Summary
gl: Resumo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: author
gl: autor

en: Target
gl: Destino

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
