Watchcat (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Date
hr: Datum

en: Summary
hr: Sažetak

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
