Watchcat (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Date
hu: Dátum

en: Summary
hu: Összegzés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Object
hu: Objektum

en: Target
hu: Cél

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Wid
hu: Azonosító

en: Verb
hu: Ige

en: Actor
hu: Színész

en: Object ID
hu: Objektum azonosító

en: Relate content to the user who created it.
hu: Tartalom kapcsolása ahhoz a szerzőhöz aki létrehozta.

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.
