Watchcat (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Date
is: Dagsetning

en: Summary
is: Samantekt

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: author
is: höfundur
