Watchcat (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: author
ka: ავტორი
