Watchcat (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Date
kk: Датасы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы
