Watchcat (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
