Watchcat (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Target
kn: ಗುರಿ
