Watchcat (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Summary
ku: کورتە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر
