Watchcat (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: Summary
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas
