Watchcat (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Date
mr: दिनांक

en: Summary
mr: संक्षेप

en: User
mr: सदस्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
