Watchcat (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Date
ne: मिति

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
