Watchcat (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Date
nn: Dato

en: Summary
nn: Samandrag

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar
