Watchcat (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Date
oc: Data

en: Summary
oc: Resumit

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Target
oc: Cibla

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Relate content to the user who created it.
oc: Relie lo contengut a l'utilizaire que l'a creat.

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.
