Watchcat (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Date
pl: Data

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: User
pl: Użytkownik

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Object
pl: Obiekt

en: Target
pl: Cel

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Actor
pl: Aktor

en: Object ID
pl: ID obiektu

en: Relate content to the user who created it.
pl: Powiąż zawartość z użytkownikiem, który ją utworzył.

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.
