Watchcat (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: Summary
ps: لنډیز

en: User
ps: غړی

en: author
ps: ليكوال

en: Target
ps: موخه
